fbpx

ActionCOACH

ActionCOACH Kimdir?

Dünyanın 1 Numaralı İşletme Koçluğu Firmasıdır. Neden 1 numaralı diyoruz? Çünkü;

  • Tüm dünyada +80 ülkede 1.000’den fazla işletme koçuyla hizmet veriyoruz.
  • Merkezi Las Vegas’ta olan Brad Sugars tarafından 1993 yılında kurulmuş 26 yıılık tecrübesi olan bir işletmeyiz.
  • Vizyonumuz “İşletme sahiplerini ve ekiplerini geliştirmek yoluyla Dünya refahına katkıda bulunmak”
  • Tüm dünyada her hafta milyonlarca işletmeye koçluk veriyoruz ve sonuçlarını izliyoruz.
  • Yılda 4 kez bölgesel (Avrupa/Amerika/Asya/Afrika) , 1 kez global olarak müşterilerimizin de katıldığı Koçluk Konferansları düzenleyerek başarıları ödüllendiriyoruz ve birlikte öğrenmeye devam ediyoruz.
  • www.actioncoach.com

 

 

ActionCOACH Bursa’da

İşletme Koçluğu yaklaşımının yaratıcısı ActionCOACH, Türkiye iş dünyasına 2012 yılından itibaren hizmet vermeye başladı..

Dünyada Franchise yöntemi ile büyümeyi hedefleyen firma Türkiye’de de aynı sistemle Bursa’da HEPŞEN ERGİNAKIN (Hepşen İşletme Koçluğu Yönetim Gelişim Hizmetleri Tic.Ltd.Şti) ile anlaşarak Eylül/2015’te Bursa Partnership anlaşmasına imza atıldı.

Yeni bir iş kurmak belki de bugüne kadar attığınız en heyecanlı adım ve içinizde başarmak istediğiniz birçok hayaliniz var. Ben bugüne kadar batırmak için iş kuran hiç kimse duymadım ve böyle birisiyle de karşılaşmadım. Ve fakat bu heyecanlı yolculuğun her hangi bir aşamasında işletmeleri büyümeye başlayınca yolculuk tüm hızıyla devam ederken bazı soruların cevaplarını veremeyen ve yola devam etmekte zorlanan çok işletmeci duydum ve hatta onlarla tanıştım.

İşte ActionCOACH İşletme Koçu olarak benim yapmak istediğim ; bu aşamaya gelmiş iş insanları ve girişimcilerle çalışmak. Şunu her zaman hatırlamalarını sağlamak; işletme kendi kendine büyümez, ilerlemez !

Büyüme tamamen işletme sahibine ve ekibine bağlıdır. Her günü ANLAMLI geçirmekle ilgilidir.

Çalışma yöntemim ; İşletmeler için çok önemli olan büyüme sancılarını mümkün olan en aza indirerek ‘’büyüme deneyimine‘’ çevirmek için size rehberlik etmek.

Ve hedefim , 2023 yılına kadar ActionCOACH / Bursa ekibimle birlikte 1.000 işletme sahibinin yolculuğuna eşlik ederek onlara öğretmek , cesaretlendirmek ve uzun soluklu sürekli gelişen ve 10.000 ilave istihdam yaratan işletmeler olmalarını sağlamak .

 

Hemen ŞİMDİ

SOSYAL MEDYADA BAĞLANTIMIZ DEVAM ETSİN

Bilgi Almak İçin Formu Doldurun

You have Successfully Subscribed!