Birebir Koçluk

Mentörlükle Hızlı Gelişim Programı

 

Haftanın belli günü yarım gün işletmenizin birlikte belirlenmiş 1 yılık hedeflerine yönelik olarak işletmenizin tüm departmanlarında yapılacak yönetimsel çalışmalara birebir koçluk / mentörlük yapıp hızlı sonuçlar almanızı sağlayan bu program ActionCOACH’un tüm sistem methodoloji ve yöntemlerinden tüm ekibinizin yerinde öğrenmesini ve uygulamaya geçirmesini sağlayan çok etkin bir programdır.

Daha fazla bilgi için bir kahveye ne dersiniz? 

 


Özgürlüğe Adım Programı – Gerçek Değişim Burada

 

‘’Gerçek Değişim Burada’’ programı işletmelerinde son gole hazır , yıllık hedeflerini gerçekleştirmek hatta geçmek isteyen işletme sahipleri için hazırlanmış bir programdır. İşletmeniz büyük ihtimalle kararlı ve kesintisiz bir büyüme içindedir. Temeliniz çok sağlamdır . Siz ve/veya ekibiniz bu temel üzerinde rahatlıkla devam edebileceğinizi bilirsiniz. Bilmeniz gereken tek şey , benimle bireysel ve/veya işletme olarak çalışmaya başladığınızda sizin yaşam stilinizde ; işletmenizin piyasa değerinde ve konumunda ‘’ gerçek bir değişim’’ olacağıdır.

Bu program yüreksiz ve kendini işine adamamış işletme sahipleri değil ; tam tersi gerçekten değişime hazır ; hiçbir mücadeleden korkmayan iş sahipleri için içeriği bir hayli zorlayıcı ve fakat çok faydalı bir programdır.

‘’ Gerçek değişim burada ‘’ programında işletme hedeflerinizle kişisel hedefleriniz birleştirilmiş olarak ele alınmaktadır. Programla birlikte işletmenizde iş yapma sisteminin ve performans standartlarının tanımlanmasının gelecekteki beklentilerinizi başarmak için anahtar olduğunu anlayacaksınız . Evet işletmenizde her alanda çalışıyor olacağız ve fakat koçunuz olarak en çok üzerinde duracağımız konu sizi ve işletmenizi geri çeken eski kötü alışkanlıklarınızla devam etmenize izin vermemek olacak . Kendinizi değişime adamanız gerekiyor.

‘’ Gerçek değişim burada ‘’ programı sizin özel hedeflerinize ; işletmenizin durumuna göre ve size özel YILLIK olarak hazırlanmaktadır.

 

Daha fazla bilgi için bir kahveye ne dersiniz? 

 


Güçlendirme Programı – İşinizi Büyütün

 

‘’ İşinizi Büyütün ‘’ programı 12 ay içinde önemli bir büyüme hedefi belirlemiş işletmeler için dizayn edilmiştir. İşletmeniz iyi bir gelişim içindedir ve fakat sizin ;

  • Acil bir şekilde müşteri tabanınızı genişletmeniz gerekebilir
  • Piyasaya yeni bir ürün lansmanı yapmak üzere olabilirsiniz
  • Yeni bir şube(ler) açmak isteyebilirsiniz
  • Ekibinizden genelde memnunsunuzdur fakat istediğiniz verimi alamıyorsunuzdur
  • İşletme sahibi olarak çok uzun saatler çalışmak zorunda kalıyorsunuzdur
  • Veya siz orada olmadan işletmenizde işler asla yürümemektedir.

Bunlar ve benzeri birçok konu olabilir. İşte o zaman 1 YILLIK ‘’ işinizi büyütün ‘’ programı tam size göre.

 

Daha fazla bilgi için bir kahveye ne dersiniz? 

 


İlk Adım Programı – Yetki sizde olsun

 

İşletmeniz faaliyete geçeli henüz en fazla 3-4 yıl olduysa ; ekibinizde en fazla 5-10 kişi varsa ve henüz daha başabaş noktasını yeni yakaladıysanız ve fakat ilk günkü heyecanla ulaşmak istediğiniz hayallerinize koşmak ve bu iş yerini açarken düşündüğünüz ‘’ NEDEN ‘’ inize ulaşmak için en doğru , en sağlam , en gelişmiş , en güncel ve evrensel yöntemleri öğrenmek için ‘’ Yetki sizde olsun ‘’ programı tam size göre.

Daha fazla bilgi için bir kahveye ne dersiniz? 

 


Başlangıç Programı – Sağlam Temel Atma

 

‘’ Sağlam Temel Atma ‘’ programı işletmelerinden daha fazlasını isteyen fakat nasıl olacağını bilmeyen işletme sahibi ve yöneticiler için hazırlanmıştır. Daha geniş çaplı programlardan yararlanamayacak ; her ay iş yapma şevki ve rehberlik iğnesine ihtiyacı olan çok yeni başlamış ve hiç temeli olmayan çok yeni işletmeler için hazırlanmış özel bir programıdır. 
Ayrıca Grup Koçluğu programını bitirmiş işletme sahiplerine de önerdiğimiz 1 YILLIK faydalı bir iş ve işletme takip programıdır.

Daha fazla bilgi için bir kahveye ne dersiniz? 

    Hemen ŞİMDİ

    Sosyal Medyada Benİ TaKİP EDİN