BİREBİR KOÇLUK

Her bire bir işletme koçluğu müşterisi, işletmenizin durumunu tam olarak anlamak ve geleceği doğru tasarlamak için önce uyumlanma seansına katılmak durumundadır. 

Birebir koçluk programları işletmenin çalışan sayısı ile bağlantılı olarak 6 ayrı paket şeklindedir. Paketlerin içinde ihtiyacınıza yönelik olarak işinizin, ekibinizin ve sizin gelişiminiz için gerekli tüm belge, bilgi ve motivasyon kaynakları mevcuttur. Seanslar haftalık veya 2 haftada bir 1 saat olarak düzenlenir. 

PROGRAM ÇALIŞAN SAYISI
START-UP 0-10
STEP-UP 10-40
POWER-UP 40-80
GEAR-UP 80-120
FREEDOM 120-250
MENTORING 250-…

Uyumlanma seansında belirlenen büyük resmin ardından , kişisel bir eğitmenin ilerlemenizi değerlendirmek için küçük kilometre taşları belirlemesi gibi, her seansta hem siz hem de koçunuz tamamlanması gereken haftalık görevler konusunda hemfikir olur, bu da işinizin gerektirdiği değişikliği kademeli olarak hayata geçirmenize yardımcı olur.. Bu, eylemlerinizin sonucu üzerinde tam kontrole sahip olmanızı sağlayarak sizi sorumlu kılar ve değişim ortaya çıktıkça ödüllendirilmiş hissetmenizi sağlar. 

Ayrıca, her haftalık seans kararlarınızın önemini değerlendirecek ve işinizi geliştirmeye devam etmenizi sağlayacak hayati kişisel beceriler geliştirecektir.

Bir işletmenin dümeninde olmak bazen yalnız bir yer gibi hissettirebilir ve iş zorlukları genellikle tek başına başa çıkmak için çok karmaşıktır. Koçluk sürecini benimle deneyimlediğinizde her türlü engeli aşabileceğinize ve hedeflerinizi daha hızlı ve daha az stresli bir şekilde gerçekleştirebileceğinizden emin olabilirsiniz.

 

 

Bilgi Almak İçin Formu Doldurun

You have Successfully Subscribed!