CONTENT & CONTEXT NEDİR?

 

Bir çok iş insani işletmesini ve kariyerini daha iyiye taşımak için bu dönemde online olarak kendisini ve işini geliştirmek için bir çok yeni eğitimler alıyor.

Satış ve pazarlama, sosyal medya ve dijital pazarlama, satın alma ve tedarik zinciri yönetimi, zaman yönetimi…vb

Bir çok kişi eğitime katılmakla bu alandaki değişimin başlayacağını muhteşem bir satışçı, on binlerce takipçi yaratacak dijital pazarlamacı veya efektif zaman yönetimi ile gününü 25 saat gibi yaşayacağını zannediyor. Ne kadar hatalı bir beklenti.

Düşünmeniz gereken ise şu:

Almayı düşündüğünüz eğitime gerçekten ihtiyacınız var mı?

Şöyle açıklayayım:Aracınızı servise götürdüğünüzde ne yapılacağına nasıl karar veriyorsunuz? Önce bir tespit yapılıyor değil mi? Sonra yapılması gereken tüm işlemleri usta kişi size anlatıyor.Aracın ihtiyaçları doğrultusunda gerekenler yapılıyor. Farklı bir uygulama hem araç için hem sizin bütçeniz için zararlı olur.

Almayı planladığınız eğitimlere ne kadar ihtiyacınız var? İçeriklerini uygulamaya dönüştüremeyeceğiniz işinizde kullanmayacağınız bilgi kirliliği ile zamanınızı ve hayatınızı doldurmayın. Eğitimin içeriğini iş hayatınızla bağlantıya geçiremeyeceksiniz bu yatırım sizin için doğru bir yatırım alanı değildir.

Aksiyona dönüştüreceğiniz size gerçekten faydası olacak gerçek gelişim alanlarınızı tespit edebilmek için ” İşletme Büyüme Analizi” nizi yaptırın. Siz ve ekibiniz doğru zamanda doğru eğitimleri alın.

2021 hedeflerinizi belirlemeden bu analizi yaptırmanın en büyük faydası 2020 sonunda geldiğiniz noktayı görmek ; işletmenizin be ekibinizin gelişmiş ve gelişmesi gereken kaslarını 10 başlık 100 nokta üzerinden değerlendirmektir. Böylece yeni yıl planlarınızı çok daha yere basan planlar yapmak mümkün olacaktır. Kendini başarının formülünün içinde en doru yerde hisset.

Hayal et => Hedefle => Öğren => Planla => Doğru Aksiyon => Hakettiğin başarı

Analize bu linkten ulaşabilirsiniz : https://shop.actioncoachturkey.com/collections/tanilama-analiz-merkezi/products/i%CC%87sletme-profili-analiz-degerlendirme-seansi?variant=32338946883664

HEP ŞEN Kalın 🙂

Bilgi Almak İçin Formu Doldurun

You have Successfully Subscribed!