EKİP

Peter Boolkah

Chelmsford, Essex / İngiltere’de yerleşik olan Mr.Boolkah yurt dışı tüm projelerimizde stratejik partner olarak birlikte çalıştığımız ekip üyemizdir.

ActionCOACH, Scaling Up ve Wealth Dynamics Koçluk firmalarının sertifikalı koçudur. 2005 yılından itibaren işletme koçluğu ve takım koçluğu yapmaktadır. Aynı zamanda konuşmacı ve girişimcidir. Boolkah, işletme sahiplerini gerçek sonuçlar alan oyunun kurallarını değiştiren endüstri liderlerine dönüştürmekte başarılıdır.

Uzmanlaştığı alan çalıştığı işletmeleri büyütmek ve satışa hazırlamaktır.

Mr.Boolkah 15 yıllık koçluk tecrübesiyle Scaling Up  ile Avrupa’da akreditasyon alan ilk işletme koçu olmuştur. Ayrıca,bireyleri ve ekipleri içine alan‘’Talent Dynamics ‘’  ve ‘’ Wealth Dynamics ‘’ programları ile akredite edilmiştir.

Kendi alanında küresel düzeyde bir dizi ActionCoach ödülüne layık görülmüş ve 2019 yılı Türkiye Global Girişimcilik Zirvesi’nde konuşmacı olarak yer almıştır.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

https://boolkah.com/

https://scalingup.com/

https://www.wealthdynamics.com/

Barbaros Gökhan YÜCE

Bolu’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Bolu’da tamamladıktan sonra lisans eğitimimi Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladım. Kariyerime aileme ait olan sanayi kuruluşunda başladım ve satınalma, iş geliştirme departmanlarında görev yaptım. Bu sırada kendi girişimimi kurdum ve girişimcilik, proje yönetimi, kamu teşvikleri, ürün geliştirme, ihracat gibi konuları tecrübe ettim. Edindiğim tecrübeler ile bir diğer girişimim olan proje ajansımı hayata geçirdim ve ulusal çapta projeler geliştirdim ve yönettim. Entellektüel varlıkların ortaya çıkması, ticarileştirilmesi, akademik girişimcilik, küme yönetimi, startup kavramları üzerinde çalışma fırsatı yakalayabileceğim bir teklif almam ardından bir üniversitede göreve başladım. Buarada üniversite ve teknokent tarafından yürütülen küme projeleri, diğer kamu kuruluşlarının sağladığı teşvikler, kuluçka süreçleri, entellektüel varlık ticarileşmesi için faaliyetlerde bulundum. Benzer bir çalışmalar bütününü farklı bir üniversitede yaptıktan sonra kariyerime danışmanlık vermek üzere yeniden farklı bir yol açtım.

TÜBİTAK mentör havuzunda yer almaktayım. Startup ve KOBİ’ler için teknoloji tabanlı girişimcilik, ölçek büyütme, ihracat, şirket birleşme ve devralma konularında danışmanlık veriyorum. Ticaret ve Sanayi Odaları, Dernekler, Kooperatifler için danışmanlıklar veriyorum.

Barbaros Gökhan YÜCE
Proje Yöneticisi & İş Geliştirme Mentoru
www.inovaksiyon.com

Bilgi Almak İçin Formu Doldurun

You have Successfully Subscribed!