fbpx

Referanslar

Ayhan Erdoğan - Lav Cam / Teknopark Müdürü

Şirketimin benim için Koçluk seansları planladığını öğrendiğimde aklımda canlananlarla, şu anda altı seans sonunda gerçekleşenlere baktığımda, keşke çok daha önce bu imkanı yakalayabilseydim diye geçiriyorum içimden. Aldığım Koçluk sayesinde kendimi, hayatımı, beklentilerimi çok daha iyi anlayabildim. Gelecek hedefleri yüksek olanların geç olmadan Hepşen hanımla tanışmalarını şiddetle öneririm. Her türlü desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Ayhan Erdoğan

Lav Cam / Teknopark Müdürü

Barbaros Gökhan Yüce - İnovaksiyon / İş Geliştirme Mentoru

Actioncoach süreçlerini çok iyi bir sisteme oturtmuş, açık soru kalmadan bir işletmenin vizyon, müşteri segmenti, finans ve organizasyonel gelişim anlamında ihtiyaç duyacağı tüm enstrümanlara profesyonel olarak cevap verebilen bir işletme olduğunu düşünüyorum. Hepşen Erginakın ile tanışmamızdan itibaren sürekli paylaşım ile gelişim planı olduğunu çok yakın tecrübe etmeme ek olarak stratejik partner olmak için verdiği eğitim çok planlı, dolu ve çok uygulanabilirdi. Kendi işime ve müşterilerimin süreçlerine son derece faydalı olan bu eğitim ile son bir kaç yılımı verdiğim işime çok daha hakim olarak devam ediyorum.

Barbaros Gökhan YÜCE

 Proje Yöneticisi & İş Geliştirme Mentoru / İnovaksiyon

Berrin Yalçın - ActionCOACH Bursa / İş geliştirme Sorumlusu

Hepşen hn ile ilk tanışmamızda   iletişimdeki gücü beni çok etkiledi.

Belli ki güçlü  ve donanımlı bir kadındı. Uzun yıllar süren bankacılık deneyimlerimiz  gibi birkaç ortak noktamız  birbirimizi anlamada  kolaylık  sağladı.

Sonrasında beraber çalışmaya başladık ve 2019 Aralık ayında Strategic Partnership eğitimi ile birlikte  ekibimiz tamamlandı.

Hepşen hn koçluk süreciyle birlikte hayatını  yeni paradigmalar  üzerine inşa  ederek değişmek ,gelişmek  ve kişisel ustalık alanlarında uzun bir yol kat etmiş .Size soracağı sorularla kendi yolunuzu bulmanızda muhteşem bir yol arkadaşı.Büyük bir disiplin ve keyifle çalışmak ve sonrasında paylaşmak ise yaşam mottosu.İşte bu  bilgi birikimini ve tecrübelerini bu eğitim ile birlikte  bizlere aktardı ve aktarmaya devam ediyor.Kendisine çok  teşekkür ediyorum.

Berrin Yalçın

ActionCOACH Bursa /İş geliştirme Sorumlusu  

Cem Olcay - Managem Sağlık Danışmanlık / Kurucu Ortak

Hepşen Erginakın, işletmelere koçluk yaparak, onların hedeflerine ulaşmasını sağlamayı, bu yolla dünya refahına katkıda bulunmayı kendine amaç edinmiş, kendini işine adamış bir iş kadını portresidir. Onun dokunduğu işletmelerin  ödevlerini yaptıkları taktirde daha çok kazandıklarını, hedeflerine ulaştıklarını, işlerine ve iş hayatına çok farklı baktıklarını gördüm.

Onu tanıdıktan sonra yüksek motivasyonu ve enerjisini karşısındakine yansıtan, çok iyi bir dinleyici, işine aşık bir profesyonel ile karşılaşacaksınız.

Cem Olcay

 Managem Sağlık Danışmanlık / Kurucu Ortak

Erhan Olgun - TURYAP BALAT / Gayri Menkul Danışmanı

Bilgi ve öğrenmenin sınırı olmadığı inancında biriyim. Şirket sahibimiz Action COACH tan destek eğitimi alacağımızı söylediğinde Hepşen hanımla tanışıncaya kadar sevinç ve tedirginlik sarmalında kaldım. Daha ilk seansımızda işine hakim, karşısındakini çözebilen, bilgi birikimini hissettiren, kolay iletişim kurulan biri olması bizleri karşılıklı faydalar sağlayacağımıza inandırdı. Bu güne kadarki iş bilgi ve deneyimime güncel yenilikler katacağı için Hepşen hanımla çalışmayı tüm dostlarıma gönül rahatlığıyla öneriyorum.

ERHAN OLGUN

Gayri Menkul DanışmanıTURYAP BALAT

Haşmet Gedikoğlu - KOBİ Koçluk Merkezi / İş Geliştirme Uzmanı

Türkiye’de işletme Koçluğu yapacağınızı düşünmeye başladığınızda ilk önce kendinizi buna ikna etmeniz gerekiyor, kendinizi ikna ettikten sonra bu alandaki bilginizi, tecrübelerinizi ve eğitim hayatında aldığınız bilgileri sınamaya başlıyorsunuz. Kendinizi sınadıktan sonra şu sonuca varıyorsunuz, evet ben bir sürü şey biliyorum, Kobiler şöyle, kobiler böyle ve şöyle çözerim diyorsunuz. Ancak bu kafanızda tasarladığınız kurgu bi bakıyorsunuz çalışmıyor. Çünkü bir sistematiğiniz yok ve o noktada kalıyorsunuz.Tam bu noktada elinde fenerle gelen biri çıkıyor karşınıza. Bu kişi Hepşen hanım, fener Action Coach metodolojisi. Fenerin ışığı kadar ışığın nereye, ne zaman tutulduğu, nerde kısılıp açılması gerektiği bu yolda çok önemli. Bu nedenle İşletme Koçluğu serüvenimizde Hepşen Hanım yolumuzu aydınlattı. Teşekkürler

Haşmet Gedikoğlu

İş Geliştirme Uzmanı

KOBİ Koçluk Merkezi

Meltem Gülok - Brezza Home Design / İşletme Sahibi

Sn Hepşen Erginakın: Koçluk, arkadaşlık, sırdaşlık, eğitmenlik, iş kadınlığı Hepsini, 1 saate sığdırabilen kişi… 1 yıldır birlikte çalışıyoruz. Mağaza ve Perakende sektörüne alışma sürecimde birlikte yürümeye başladık. Seanslarımızda satış, pazarlama, müşteri analizleri, mali dengeler gibi birçok konuya doğru açıdan bakmayı öğreniyorum. Yenilikleri, fırsatları önerileri ve krizleri birlikte yönetebiliyoruz. Güvenebileceğiniz bir koçunuz varsa bütün bunları daha kolay göğüsleyebiliyorsunuz. Yoksa Hemen AC Hepşen Erginakın’ dan bir randevu almanızı ve bir kahve içmenizi öneririm..

MELTEM GÜLOK

Brezza Home Designİşletme Sahibi

Şükrü Ateş - KOBİ Koçluk Merkezi / Genel Koordinatör

Hepşen Hanım, KOBİ’lerinin rekabet gücünü kemiren sorunlarla yüzleşme ve kurtulma sürecini etkinliğini yüksek nitelikli sadelikten alan yöntemlerle sağlayan duayen bir işletme koçu.

Hepşen hanımla çalışırken işletmenizle ilgili kaygılarınızı ve düşünmekten çekinerek ötelediğiniz konuları rahatlıkla paylaşabiliyorsunuz. İşletme sahiplerinin yalnızlaştığı ve iş koşturmacasında patron rolünden çalışan rolüne bürünmelerinin normalleştiği bir ortamda Hepşen Hanım gibi bir işletme koçu ile tanışmış olmak başınıza gelebilecek en güzel şeylerden birisi. Yeniden patron olmaya, iş değil strateji üretmeye, verimliliği ve karlılığınızı artırmaya verdiği destekle işletmenizi daha sağlıklı hale getirirken kendinizle de barışarak özgürleştiğinizi hissedeceksiniz.

Şükrü Ateş

Genel Koordinatör

Akredite KOBİ Danışmanı

KOBİ Koçluk Merkezi

Zeki Acar - Zeki Acar Hair Style / Kurucu

Sayın Hepşen Erginakın,

Koçluk ,arkadaşlık,sırdaşlık ,eğitmenlk ve iş kadınlığı hepsini 1 saate sığdırabilen kişi.6 aydır çalışıyoruz.

Seanslarımızda satış ,pazarlama ,müşteri analizleri ,mali dengeler gibi birçok konuya doğru açıdan bakmayı öğreniyorum.

Yenilikleri ,fırsatları önerileri ve krizleri birlikte yönetebiliyoruz.

Hepşen hn çok enerjik bir insan. Sizin modunuz düşük bile olsa o sizi yükseltebiliyor.Kendisini ve iş yerini önemseyen herkese tavsiye ediyorum.Ben şahsen keşke daha önce tanışsaydım diyorum .Şimdi daha farklı olurdu.

Zeki Acar

Zeki Acar Hair Style.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurun

You have Successfully Subscribed!